Broszura informacyjna Ge Hvm1750dmcc

Broszura informacyjna Ge Hvm1750dmcc to jedna z najnowszych, najbardziej zaawansowanych jednostek mikrofalowych. Wyposażona jest w wiele innowacyjnych funkcji, w tym opcję szybkiego przygotowania posiłków, funkcję rozmrażania, funkcję dostosowywania mocy, timer i wyświetlacz LCD. Wszystkie funkcje mają na celu ułatwienie przygotowywania posiłków i zwiększenie wydajności. Broszura informacyjna Ge Hvm1750dmcc dostarcza również informacji na temat tego, jak bezpiecznie używać jednostki i jak utrzymać ją w czystości. Dzięki unikalnym możliwościom i wszechstronnym informacjom w tej broszurze, Ge Hvm1750dmcc jest idealnym wyborem dla osób poszukujących najnowocześniejszego sprzętu mikrofalowego.

Ostatnia aktualizacja: Broszura informacyjna Ge Hvm1750dmcc

Schematy falcowania broszur.

Broszura (franc. brochure od broche – brosza, z wł. brocca dzban) – wydawnictwo zwarte[1], wyrób poligraficzny o małej objętości[1], maksymalnie 3 arkusze drukarskie (do 48 stron, dawniej od 4 do 64 stron[1]) o treści informacyjnej, biznesowej lub propagandowej, adresowany do szerokiej publiczności[2][3][4]. Jest to rodzaj druku łączonego.

W terminologii księgarskiej i bibliotekarskiej to publikacja licząca od 4 do 48 stron[5]. Druk poniżej 4 stron jest ulotką.

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. a b c Słownik terminologiczny informacji naukowej, Maria Dembowska, Wrocław–Warszawa–Kraków–Gdańsk: Zakład Narodowy imienia Ossolińskich, 1979, s. 32.
  2. Broszury Ministerstwa Finansów, [Dostęp: 28. 12. 2017]
  3. Broszura MEN, [Dostęp: 28. 2017]
  4. Broszura informacyjna MSZ, [Dostęp: 28. 2017]
  5. UNESCO: Broszura, [Dostęp: 28. 2017]

A

ACTIFLO®

ACTIFLO® Carb

ACTIFLO® Disc

ACTIFLO® Duo

ACTIFLO® HCS

ACTIFLO® Pack

Actiflo® Pack (MINI series)

ACTIFLO® Softening

ANITA™

ANITA™ Mox

ANITA™ Shunt

AnoxKaldnes BAS™

AnoxKaldnes Hybas™

AnoxKaldnes MBBR Pack

AnoxKaldnes™ Z-MBBR

AnoxKaldnes™ MBBR

B

Berkefeld PurBev®

Berkefeld PurBev® Carbon Filter

Broszura pdf 272. 47 KB

Filtr dyskowy Hydrotech

I

Ionpro™ LX

Broszura informacyjna Ge Hvm1750dmcc

Bezpośredni link do pobrania Broszura informacyjna Ge Hvm1750dmcc

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Broszura informacyjna Ge Hvm1750dmcc