Cechy i korzyści Aeg Sfe8182vdc

Aeg Sfe8182vdc to nowoczesny odkurzacz wyposażony w mocny silnik oraz technologię cyfrową, aby zapewnić najwyższą jakość odkurzania. Główne cechy tego odkurzacza obejmują zaawansowany system filtracji, który zatrzymuje kurz i inne drobiny unoszone w powietrzu; wytrzymała pompa wodna, która działa w połączeniu z filtrami, aby jeszcze bardziej skutecznie oczyszczać powietrze; oraz panel sterowania, który ułatwia regulację i zarządzanie odkurzaczem. Korzyści z korzystania z Aeg Sfe8182vdc to maksymalne oczyszczenie powietrza, wyższy poziom efektywności i niższy koszt użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Cechy i korzyści Aeg Sfe8182vdc

Najlepsza odpowiedź

gafi124

odpowiedział(a) 02. 10. 2010 o 19:39:

zalety: uczciwość
punktualność
szczerość
prawdomówność
otwartość
asertywność
opiekuńczość

wady:
fałszywość
nieszczerość
nachalność
zazdrość
nerwowość

Odpowiedzi

zaleta: uczciwość
wada: pycha

PatsOn:)

odpowiedział(a) 02. 2010 o 12:01

blocked

odpowiedział(a) 02. 2010 o 11:48Istnieje takie coś że każdy człowiek ma jakieś wady ale i zalety. Nawet idealny wbrew pozorom człowiek ma coś złego w sobie, a taki najgorszy pozornie ma coś w sobie dobrego. Dla mnie mimo wszystkich złych cech nie ma ludzi złych, są tylko ludzie dobrzy, którzy w swoim życiu zagubili się i oczekują pomocy i zainteresowania. Ich złe cechy to może być zakłamanie, zachłanność, złe zachowanie wobec innych, nie okazywanie uczuć, jednak pozytywne uczucia ma każdy oraz wrażliwość. Nie da się wymienić wszystkich cech człowieka bo KAŻDY CZŁOWIEK MA JAKĄŚ CZĘŚĆ KAŻDEJ CECHY.

zalety: szczerość, opiekuńczość, troskliwość
wady:gadatliwość, wrogość, nieśmiałość

Każdy człowiek ma wady i zalety. Dużo osób ma inne, choć często się coś powtarza. Trudno jest powymieniać to wszystko.
Każdy jest inny jeden posiada takie zalety i wady a drugi inne. Jeżeli chodzi ogólnie to jest strasznie dużo tego...
Zalety: szczerość, uczciwość, ufność, odpowiedzialność,
Wady: bezczelność, naiwność, agresywność. chamstwo
Ogólnie z tego co widzę to każdy ma inny pogląd dla Magdaa96 wadą jest gadatliwość i nieśmiałość dla mnie naiwność a więc nie które cechy każdy ma inny pogląd.
wady:samolubność, lenistwo, próżność wulgarność, chciwość, naiwność, snobizm

Uważasz, że ktoś się myli?

lub

“Ten, kto żyje tylko po to, by czerpać korzyści dla siebie, daje światu korzyść, gdy umrze. ” —Tertulian, łaciński autor chrześcijański z rzymskiej prowincji Afryki; najbardziej znany z rozwijania terminu Trójca

Korzyści z oferty produktu lub usługi to korzyści niematerialne, które przenoszą się na klienta poprzez wymianę wartości. Korzyści to doświadczenia, które klient ceni w wyniku korzystania z produktu lub usługi. Jaka jest różnica między cechą korzyścią? Cecha jest namacalna, a korzyść niematerialna. Cecha opisuje działanie usługi lub produktu. Korzyść przedstawia to, co otrzymuje klient. Na przykład cechy napojów bezalkoholowych cola obejmują wygląd opakowania, rozróżnienie smaku, poziom nasycenia dwutlenkiem węgla i wygląd zewnętrzny. Korzyści płynące z napoju cola to między innymi zaspokojenie pragnienia, społeczna akceptacja wyboru napoju, oszczędność kosztów, wygoda użytkowania i prestiż. Innym sposobem na zobaczenie korzyści jest wyjaśnienie ich jako naturalnego rozszerzenia funkcji, które cieszy klient. Na przykład korzyści związane z wyżej wymienioną listą funkcji mogą obejmować:

* Większy rozmiar ekranu w telefonie komórkowym pozwala mi oszczędzić czas na marudzenie i spowalnianie czytania tekstu, tak jak muszę to robić w przypadku mniejszych rozmiarów ekranu. Będę również mniej zirytowany próbą przeglądania małego tekstu.

* Sklep spożywczy otwarty 24 godziny na dobę zapewnia mi wygodę zakupów, gdy pozwala na to mój harmonogram lub w nagłych wypadkach.

* Posiadanie 100 ustawień szybkiego wybierania w telefonie biurowym pozwala mi pozostać w kontakcie z prawie wszystkimi, do których mogę zadzwonić, używając jednego kroku zamiast wielu kroków. To oszczędza mi czas.

* Niestandardowe programy zakupowe pozwalają mi zaoszczędzić pieniądze, umożliwiając mi kupowanie tylko tego, czego potrzebuję, nie więcej niż chcę lub będę używać.

* Opakowanie zbiorcze oszczędza pieniądze, kupując mniej opakowań i robocizny bez uszczerbku dla jakości.

Jeśli jesteś klientem, czy bardziej interesuje Cię funkcja lub korzyść? Zasada korzyści! Korzyści są tym, co otrzymuje klient. Korzyści wynikające z empatycznego spojrzenia na potrzeby potencjalnego klienta generują wartość. Pamiętaj o naszej naturalnej tendencji do opisywania cech, ponieważ jest to stosunkowo łatwiejsze. Dlatego skoncentruj się na korzyściach, aby stworzyć wyjątkową ofertę wartości dla swojego klienta. skontaktuj się z prawie wszystkimi, do których mogę zadzwonić, używając jednego kroku zamiast wielu kroków.

Post Views: 329

Wiele jest czynników decydujących o tym, że jedne osoby są dobrymi sprzedawcami, a drugie, mimo wzmożonych wysiłków, nie osiągają zamierzonych wyników. Wśród tych czynników, ważną rolę odgrywa warsztat danej osoby, czyli znajomość technik sprzedaży i umiejętności ich zastosowania w praktyce. Technikę, którą opiszę poniżej można zacząć stosować od razu, bez konieczności przechodzenia wielogodzinnych szkoleń. Bazą do zastosowania tej metody jest odpowiednie zbadanie potrzeb klienta. Co jednak zrobić z tymi informacjami, które przed momentem od niego pozyskaliśmy? W tym miejscu zaczyna się cała zabawa metodą Potrzeba Cecha Korzyść. Mając wiedzę o potrzebach klienta, możemy zacząć przedstawiać nasz produkt lub usługę, a konkretnie jego cechy w taki sposób, żeby pokazać klientowi jakie korzyści będzie z tego miał.

Jak się do tego zabrać?

Żeby dobrze zastosować tę zasadę, potrzebna jest wiedza w 3 obszarach:

potrzeb klienta (więcej o tym przeczytasz tutaj)

znajomości cech produktu – w tym większość z nas jest najlepsza, ale z drugiej strony to też obszar najłatwiejszy do opanowania.

korzyści dla klienta – konkretnie umiejętności wskazania jakie korzyści wynikają dla niego z danej cechy produktu lub usługi

Właśnie w tym trzecim obszarze można zaobserwować największe braki. Zamiast udzielać odpowiedzi na pytanie klienta „Co ja będę z tego miał? ”, sprzedawcy koncentrują się na wyliczaniu cech produktu. Klient nie kupuje jednak produktu ze względu na jego właściwości, tylko na korzyści które dzięki niemu osiągnie, więc skupianie się na cechach jest bezcelowe.

Jak to stosować w praktyce?

Jest to bardzo proste, wystarczy odnosząc się do potrzeby klienta, zaprezentować cechę oraz korzyść z niej płynącą.

Jeśli laptop jest wyposażony w baterię o pojemności X to jest to jego cecha. Jednak jeśli przedstawimy klientowi, że dzięki tej baterii, będzie mógł korzystać z niego nieprzerwanie przez 6 h podczas podróży, to już jest realna korzyść dla klienta. Zobaczmy to na przykładach.

Przykład nr 1:

Jeśli szuka Pan dobrego komputer do gier (potrzeba), to rekomenduję ten model z kartą graficzną X (cecha), dzięki czemu wszystkie animacje będą chodzić bardzo płynnie (korzyść).

Przykład nr 2:

Jeśli zależy Pani na ochronie oczu (potrzeba), proponuję model X, który ma filtry X (cecha), dzięki czemu oczy nie są narażone na niebezpieczne promieniowanie nawet w bardzo słoneczny dzień (korzyść).

Nie jest to skomplikowane, a skuteczne. Wymaga jedynie trochę więcej kreatywności i wyrobienia w sobie tego nawyku.

Co jeśli skupimy się tylko na cechach?

Nie prezentując klientowi korzyści, a jedynie cechy produktu, ryzykujemy, ponieważ mogą one nic nie mówić klientowi.

Informacja, że suszarka do włosów ma moc 1000W niewiele mówi. No i co z tego, co będę z tego miał? – mógłby zapytać klient. Lepszym wyjściem jest sformułowanie: Ta suszarka ma moc 1000W mocy, dzięki czemu włosy będą suche w 2 minuty. Takie wyrażenie doskonale wskazuje korzyść wynikającą z tej cechy. Jeśli tylko wiemy, że klient zgłasza potrzebę, żeby suszyć włosy w ekspresowym tempie, możemy użyć techniki Potrzeba Cecha Korzyść. Nie każ klientowi się domyślać. On chce mieć pewność, że to co kupuje zaspokaja jego potrzeby.

Inny przykład: sprzedawca informuje klienta, że dany model okularów posiada polaryzację. Dla sprzedawcy jest jasne co to oznacza i jakie daje korzyści. Dla części klientów również, ale będą też tacy, którzy zetkną się z tym pojęciem po raz pierwszy. I co wtedy? Taki klient nie widzi z tego żadnej korzyści, więc nie przekona go to do zakupu. Co innego gdyby powiedział: Ten model posiada polaryzację, dzięki czemu eliminuje refleksy odbijające się w słoneczny dzień od drogi, co mocno poprawia komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

Skupiając się tylko na cechach, ryzykujemy również, że klient może je źle zinterpretować lub nie połączyć ich z korzyściami.

Informacja, że samochód ma mocny silnik i świetne przyśpieszenie może być różnie odebrana. Osoba szukająca bezpiecznego samochodu, może odrzucić dany model, uznając że jest za szybki, a zatem niebezpieczny i nie trafia w jej potrzeby. Może nie mieć świadomości, że dobre przyśpieszenie wpływa na pewniejsze i bezpieczniejsze wyprzedzanie, a przecież ta korzyść doskonale odpowiadałaby jego potrzebie.

Dopasuj prezentację do potrzeb klienta

Patrząc na to z innej strony, wykorzystując model Potrzeba Cecha Korzyść, mamy możliwość zaprezentowania tej samej cechy w odniesieniu do różnych potrzeb. Zostając przy samochodach i powyższym przykładzie, weźmy pod lupę dwóch różnych klientów i sposób w jaki sprzedawca może zaprezentować taką samą cechę, odnosząc się do różnych potrzeb przez nich zgłaszanych.

Klient nr 1: młody entuzjasta ulicznych wyścigów

Jeśli zależy Panu na sportowych osiągach (potrzeba), to ten model z większym silnikiem ma lepsze przyśpieszenie (cecha) będzie odpowiedni. Przy ruszaniu spod świateł nikt nie będzie miał z Panem szans (korzyść).

Klient nr 2: ojciec, szukający bezpiecznego samochodu

Zależy Panu na bezpieczeństwie (potrzeba), a dobre przyśpieszenie (cecha) to większa pewność przy wyprzedzaniu (korzyść).

Wskazywanie korzyści z wykorzystaniem modelu Potrzeba Cecha Korzyść, to dużo skuteczniejsze narzędzie niż wymienianie cech. Te klient może znaleźć na opakowaniu, etykiecie na półce, itp. Nie trać na to czasu. Lepiej poświęć go na pokazanie co klient będzie z tego miał. Jakie korzyści dzięki temu osiągnie i jak jego potrzeby będą zaspokojone. To na pewno przyniesie lepsze efekty.

Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania do powyższego tekstu, zostaw komentarz lub napisz do mnie: filip@klientnaszfan. pl 

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz tutaj.

Odwiedź profil Klient Nasz Fan na FB

Cechy i korzyści Aeg Sfe8182vdc

Bezpośredni link do pobrania Cechy i korzyści Aeg Sfe8182vdc

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Cechy i korzyści Aeg Sfe8182vdc