Książka kucharska Electrolux Esc7400

Książka kucharska Electrolux Esc7400 to wyjątkowo zaawansowany i wysokiej jakości produkt, który został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu gotowania. Kompletny zestaw przepisów obejmuje ponad 1000 przepisów na dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie. Książka zawiera szczegółowe informacje o składnikach, czasie gotowania i innych istotnych czynnikach, dzięki czemu można łatwo przygotować doskonałe dania. Dodatkowo, książka kucharska Electrolux Esc7400 jest wyposażona w funkcję wyszukiwania i filtrowania, dzięki czemu można szybko i łatwo znaleźć interesujące przepisy. Co więcej, dzięki różnym opcjom wyświetlania i możliwości tworzenia własnych list zakupów, z łatwością można przygotować i zorganizować wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować doskonałe dania.

Ostatnia aktualizacja: Książka kucharska Electrolux Esc7400

Zastanawiasz się jak jeść zarazem zdrowo i smacznie? W jaki sposób osiągnąć najwyższą głębię smaku? Poznaj sekrety szefów kuchni i gotuj z parą.

Krystian Szidel, szef kuchni w Sheraton Sopot Hotel, odkrywa przed nami przepisy na wyjątkowe dania. Mistrz z 20-letnim doświadczeniem komponuje wyrafinowane potrawy, do których chętnie dodaje sekretne składniki np. naturalny miód pszczeli.

Udaj się z nami w Kulinarne Podróże i odkrywaj nieznane dotąd smaki z całego świata! Poznaj wyjątkowe przepisy, zainspiruj się i zaskocz swoich bliskich niecodziennymi potrawami z różnych zakątków globu!

Chcesz wiedzieć, jak osiągnąć kulinarny sukces? Wystarczy dobry przepis, wysokiej jakości składniki i robot kuchenny Assistent, który sprosta każdemu zadaniu, jakie przed nim postawisz. Teraz cokolwiek przygotowujesz – słodkie bułeczki, ciasto na pizzę, owocową tartę – z pewnością wspaniale się upiecze!

Od 10 marca do 12 maja 2015 r. o godz. 21:35 na antenie telewizji POLSAT, tuż po programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” emitowany byl program „Tajemniczy Składnik”.

Program prowadziła Joanna Koroniewska, a jej gośćmi byli uznani szefowie kuchni i eksperci kulinarni, którzy podzielili się z widzami swoją unikalną wiedzą, opowiedzieli o najnowszych trendach oraz zdradzili swoje tajemne sposoby na przyrządzenie idealnych potraw. Zaproszeni goście korzystali z zaawansowanych urządzeń Electrolux!

Na smak danego dania ma wpływ nie tylko sposób jej przyrządzenia, ale również ważne jest odpowiednie dopasowanie parametrów jego pieczenia oraz stała kontrola postępów pieczenia. Dla osób, które nie posiadają dużego doświadczenia w gotowaniu, mogą liczyć na pomoc piekarnika parowego AEG ProCombi z interfejsem NaviSight z pełnotekstowym wyświetlaczem, który zapewni pełną kontrolę nad przygotowywanym daniem.

Piekarnik parowy AEG ProCombi wyposażony jest w obszerną książkę kucharską, zawierającą aż 100 różnych przepisów. Korzystając z nich użytkownik może mieć pewność, że parametry pracy piekarnika są odpowiednio dopasowane. Piekarnik AEG ProCombi ma nawet specjalny czujnik temperatury wewnątrz produktu, dzięki czemu każda pieczeń będzie na zewnątrz zarumieniona i chrupka, a w środku miękka i soczysta. Bogaty wybór funkcji, od różnych kombinacji ogrzewania dolnego i górnego, poprzez grill, nawiew powietrza, programy parowe aż do termoobiegu, umożliwia przyrządzenie dowolnej potrawy.


Większa pojemność, wyższa efektywność

Pojemność użytkowa piekarnika wynosi aż 70 litrów, dzięki czemu jednorazowo można piec nawet kilka dań. System ThermiC° Air gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła zapewniając jednakowe opiekanie na każdym z trzech poziomów. Nie ma ryzyka przypalenia mięsa z jednej strony podczas gdy z drugiej byłoby niedopieczone. Przygotowując potrawę nie trzeba długo czekać na rozgrzanie piekarnika - dzięki funkcji szybkiego nagrzewania jest on gotowy do pracy w bardzo krótkim czasie. Ponadto, piekarnik sam proponuje odpowiednią temperaturę, co będzie szczególnie pomocne dla tych, którzy nie do końca wiedzą jakiej temperatury wymagają konkretne potrawy czy rodzaje mięs.

Przydatne dodatkiPiekarnik parowy AEG ProCombi wyposażony został w wiele ciekawych rozwiązań, ułatwiających pieczenie. Wśród najbardziej interesujących wymienić trzeba funkcję pamięci, elektryczną regulację temperatury, automatyczne programy wagowe, wskaźnik ciepła resztkowego, funkcję podgrzewania i utrzymywania ciepła, a także wykres przebiegu pieczenia. Parametry pieczenia widoczne są na czytelnym wyświetlaczu, który poza aktualnym programem wyświetla datę, godzinę i czas pieczenia.

Bezpieczeństwo i komfortGotowanie sprawia ogromną radość, jednak sprzątanie i mycie już niekoniecznie. Dlatego piekarnik parowy AEG, pokryty wewnątrz łatwą w czyszczeniu emalią o wysokim połysku, ma dodatkowo funkcję czyszczenia parowego. Po zakończeniu gotowania wystarczy napełnić zbiornik na wodę i włączyć czyszczenie parowe.

Pomyślano też o bezpieczeństwie instalując blokadę ustawień, zabezpieczenie przed dziećmi oraz pokrywając drzwi powłoką Isofront Plus, tak aby ich temperatura na zewnątrz nigdy nie przekraczała 50 °C.


BS931440PM:

  • szerokość: 60 cm
  • pojemność 70 l3 poziomy pieczeniafunkcje piekarnika: ogrzewanie dolne | grill | grill + ogrzewanie dolne | grill + ogrzewanie dolne (80°) | grill +ogrzewanie dolne + nawiew powietrza | grill + nawiew powietrza | para+ ogrzewanie dolne + nawiew powietrza (100) | para + termoobieg | para + termoobieg (25/75) | para + termoobieg (50/50) | termoobieg + ogrzewanie dolne | termoobieg | termoobieg (30°) | termoogbieg LTC | para (10)klasa: A (o 10% większa efektywność energetyczna w porównaniu do klasy A dla dużych piekarników (≥65 l)wnętrze pokryte łatwą w czyszczeniu emaliąfunkcja szybkiego nagrzewaniasonda do mięsaautomatyczne programy wagoweelektryczna regulacja temperaturyfunkcja pamięci (zapisywanie często używanych ustawień)wskaźnik pozostałego ciepłafunkcja czyszczenia parąchromowany ruszt do grillowaniakolor: stal nierdzewna
Piekarnik dostępny w studiach kuchennych.

Problem

  • Jak pobrać książkę kucharską?
  • Przepisy na potrawy z wykorzystaniem pary
  • Przepisy do piekarników parowych

Dotyczy

  • Piekarniki parowe

Rozwiązanie

Pobierz książkę kucharską, gdzie znajdziesz przepisy na dania, które możesz przygotować w swoim piekarniku parowym.

ksiazka-kucharska-piekarniki-parowe. pdf

Książka kucharska Electrolux Esc7400

Bezpośredni link do pobrania Książka kucharska Electrolux Esc7400

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka kucharska Electrolux Esc7400