Podręcznik integracji Frigidaire Cfes365ec7 Control

Podręcznik integracji Frigidaire CFES365EC7 Control to kompletne narzędzie do monitorowania i sterowania urządzeniami Frigidaire. Umożliwia użytkownikom łatwe konfigurowanie i monitorowanie temperatury i wilgotności w ich domu poprzez zintegrowanie z systemem sterowania z zewnątrz. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji i konfiguracji urządzenia, a także wskazówki dotyczące wszystkich funkcji, jakie oferuje. Ponadto zawiera opisy funkcji, podpowiedzi dotyczące bezpieczeństwa, wytyczne dotyczące programowania i wskazówki dotyczące konserwacji i utrzymania urządzenia. Podręcznik integracji Frigidaire CFES365EC7 Control zapewnia użytkownikom wszystkie informacje potrzebne do pełnego wykorzystania możliwości i funkcji urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik integracji Frigidaire Cfes365ec7 Control

System sterowania procesami SIMATIC PCS 7 V9. 0. Instalacje w przemyśle procesowym muszą spełniać coraz bardziej rygorystyczne wymagania pod względem elastyczności, skalowalności, dostępności, bezpieczeństwa oraz zapewnić maksymalną ochronę inwestycji w całym cyklu życia, który może przekroczyć nawet 30 lat. Nasza technologia sterowania procesem zapewnia silną odpowiedź na wymagania rynkowe.

Nowe perspektywy

Podczas opracowywania wersji 9. 0 naszego sprawdzonego systemu PCS 7 skupiliśmy się na przyszłościowych możliwościach digitalizacji aż do poziomu polowego. Dlatego rozszerzyliśmy nasze rozwiązanie systemowe o szczególnie wydajne i kompaktowe produkty sprzętowe, które obsługują PROFINET redundantny, zapewniając większą swobodę w projektowaniu i eksploatacji instalacji.

Najważniejsze nowościSIMATIC PCS 7 V9. 0 otwiera drogę do cyfryzacji całego zakładu. Dzięki całkowitemu wsparciu PROFINETU redundantnego, nasz niesamowity system nie tylko wypełnia lukę w komunikacji na poziomie polowym, ale również między teraźniejszością a przyszłością opartą na digitalizacji.

SIMATIC PCS 7 V9. 0 bazuje na unikatowym, redundantnym PROFINECIE (R1 oraz S2 system redundancy). Wiodący na świecie standard Ethernetu przemysłowego odgrywa kluczową rolę w cyfrowej transformacji w branżach procesowych: PROFINET stanowi warunek wstępny do wydajnej komunikacji w czasie rzeczywistym w całym przedsiębiorstwie, niezbędnej w erze Big Data. Co więcej, jest kluczem do kompleksowej diagnostyki, monitorowania oraz oceny danych związanych z procesem. PROFINET umożliwia również tworzenie elastycznych i łatwo skalowalnych struktur sieciowych. Istnieją również dodatkowe korzyści: oszczędność kosztów w całym cyklu życia instalacji, dzięki zmniejszeniu potrzebnego okablowania oraz dowolnej skalowalności redundancji. 

Odkryj zalety PROFINETU w naszej ulotce.

Integracja urządzeń jest teraz możliwa w znacznie krótszym czasie, dzięki nowemu SIMATIC CFU (Compact Field Unit) jest prostrza niż kiedykolwiek wcześniej. Ta innowacja sprzętowa inicjuje automatycznie połączenie urządzeń obiektowych np. w sieci Profibus PA i integruje je z systemem sterowania. Długie konfiguracje sprzętowe zostały skrócone do procedury Plug&Produce. SIMATIC CFU łączy cyfrowe magistrale z tradycyjnymi I/O oraz dzięki wysokiej odporności na warunki otoczenia nadaje się do bezpośredniego użytku w terenie, aż do strefy Ex 2. Tradycyjne scentralizowane sterowanie należy już do przeszłości, a znaczne oszczędności można uzyskać na okablowaniu urządzeń obiektowych, a także w kosztach projektowania i dokumentacji. Procedura Plug&Produce w CFU redukuje możliwość wystąpienia błędu podczas działania, ułatwia rozbudowę i modernizację instalacji oraz pozwala zredukować koszty podczas testów FAT.

Dowiedz się więcej z naszej broszury.

Na każdym obiekcie przestrzeń jest kosztowna, odpowiedzią na te koszty jest SIMATIC ET 200SP HA. Peryferia o budowie kompaktowej i modułowej tworzą przestrzeń sterowania, zapewniając korzyści projektantom systemów i operatorom. Jego wysoce skalowalna struktura pozwala precyzyjnie dopasować kształt systemu sterowania do faktycznych potrzeb. Beznarzędziowe połączenie za pomocą zacisków wtykowych i okablowania stałego obniża koszty inżynierii, montażu oraz okablowania. SIMATIC ET 200SP HA redukuje rozmiar całego systemu, redukując wymaganą przesteń oraz koszty klimatyzacji, zapotrzebowania na moc. Rozszerzony zakres temperatur (od -40°C do +70°C) oraz powłoka zabezpieczająca sprawiają, że SIMATIC ET 200SP HA jest idealny do użytku polowego. Do zalet można dodać również funkcjonalność Change in Run dzięki redundowanemu układowi oraz zwiększoną koncentrację modułów I/O na stację (obsługa do 56 modułów).

Przekonaj się o naszej innowacyjności w naszej ulotce.

NowościOprócz najważniejszych nowości - REDUNDANTNY PROFINET, SIMATIC CFU i SIMATIC ET 200SP HA - najnowsza wersja naszego systemu sterowania zawiera również całą gamę innowacyjności, które również przyczyniają się do zwiększenia efektywności automatyzacji procesów.

SIMATIC CPU 410 E (Entry)

Sterownik zeskalowany cenowo dla mniejszych aplikacji systemu SIMATIC PCS 7 - CPU 410 E, został zaprojektowany specjalnie do zastosowania w automatyce procesowej, a dzięki solidnemu i wydajnemu wykonaniu, może być używany nawet w trudnych warunkach. Zawiera dwa interfejsy Profinetowe oraz interfejs Profibus DP do komunikacji z obszarem polowym.
PROFINET Y Switch

Scalance XF204 - 2BA DNA - Y Switch - może być łatwo i elastycznie zintegrowany z odpowienimi systemami automatyki. Umożliwia połączenie urządzeń z pojedyńczym interfejsem komunikacyjnym (typu S2 system redundancy) do redundantnej sieci Profinet o wysokiej dostępności (typ R1). Urządzenie może być również montowane w obszarach zagrożonych wybuchem - strefa 2.
Nowości w oprogramowaniu

Rozszerzona funkcjonalność wsparcia utrzymania ruchu (Alarm Management, Human Centric Design, Advance Process Control) i inteligentne funkcje wspierające procesy technologiczne typu BATCH zapewniają jeszcze większą wydajność, bezpieczeństwo i elastyczność produkcji.

Nowości i multimediaW tym miejscu jesteśmy na bieżąco z interesującymi nowościami i trendami związanymi z naszym systemem kontroli procesu.

PROFINET w automatyce procesowej

 • System Siemens SIMATIC PCS 7 V9. 0 obsługuje wysokowydajny standard PROFINET redundantny (typu R1 system redundancy).

Technologia skierowana na przyszłość

Odkryj nowe perspektywy, które SIMATIC PCS 7 V9. 0 zapewnia dla większej konkurencyjności twojego zakładu.

SIMATIC ET 200SP HA

Rozproszona wyspa I/O SIMATIC ET 200SP HA zapewnia kompaktową i modułową budowę, elastyczne sposoby łączenia oraz wysoką dostępność dzięki połączeniu PROFINETU w sposób redundantny.

SIMATIC CFU

SIMATIC Compact Field Unit (CFU) do łatwej integracji urządzeń obiektowych, znacząco redukuje ilość okablowania, ale również ilość prac związanych z planowaniem i dokumentacją.

Funkcjonalność oprogramowania

Udoskonalone funkcje oprogramowania i inteligentne funkcje zwiększające wydajność, bezpieczeństwo oraz elastyczność.

Pełna integracja danych między wszystkimi poziomami struktury przedsiębiorstwa

Zapewnienie największej wydajności przesyłu dancyh między systemem a poziomem obiektowym dzięki PROFINETOWI.

Certyfikat bezpieczeństwa wg IEC 62443

SIMATIC PCS 7: pierwszy produkt z certyfikatem dla standardów bezpieczeństwa.

ReferencjeNa całym świecie niezliczone firmy w każdej branży polegają na SIMATIC PCS 7, aby systematycznie optymalizować swoje procesy.

BASF

Ludwigshafen, Germany

Chemical industry

Migracja prowadzi do pełnej sukcesów przyszłości

Firma BASF w Ludwigshafen opiera się na systemie sterowania procesami firmy Siemens od 1989 roku.

Jest ciągle aktualizowany - w 2015 roku został przeniesiony do SIMATIC PCS 7.

Pomieszczenie kontrolne zakładu jest teraz uporządkowane, lepiej zorganizowane i gotowe na przyszłość.

Solvay/Butachimie

Chalampé, France

Fabryka przyszłości

Jedna z największych na świecie fabryk chemicznych do produkcji poliamidu 6. 6 i jego półproduktów.

Zapewniona w przyszłości konwencja przejścia wszystkich jednostek na SIMATIC PCS 7

Do ułatwienia migracji oraz optymalizacji instalacji używane jest oprogramowanie symulacyjne SIMIT

Australian Institute of Marine Science

Cape Cleveland, Australia

Science

Ochrona tropikalnych ekosystemów morskich

Symulacja warunków oceanicznych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii automatyzacji i napędów

Badanie wpływu oceplania oceanów, zakwaszania, obniżenia jakości wody i szkodników na rafach koralowych

Wysoce precyzyjne rejestrowanie i raportowanie danych z wykorzystaniem technologii przemysłowej
SIMIT

Narzędzie symulacyjne do testowania i tworzenia szkoleń dla operatorów systemów automatyki

Dowiedz się więcejXHQ

Monitorowanie i optymalizacja parametrów biznesowych całej firmy za pomocą Operations Intelligence

SIS compact

Sterownik blokadowy do zadań zintegrowanego bezpieczeństwa w automatyce procesowej IEC 61508 oraz IEC 61511

Korzystaj z tej strony, aby skonfigurować swoje urządzenie i poznać wszystkie jego możliwości.

© CANON INC. 2023

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Iwazo 29 Aug 2019 22:43 4713

 • #1Level 4  

  #1

  Witam serdecznie. Jestem tutaj nowym użytkownikiem.
  Chciałbym was się zapytać co muszę wpisać w aplikacji integra control przy dodawaniu kamer
  Posiadam kamery hikvision, kamery analogowe. Podłączone do sieci. Mam podgląd przez aplikację hik connect
  Mój elektryk który mi to zakładał mówił że tych kamer nie idzie wpiąć do aplikacji integra control tylko kamery IP jednak po przeczytaniu paru tematów stwierdzam że jednak jest to możliwe, czy moglibyście mi powiedzieć w co muszę wejść w rejestratorze i co przepisać do aplikacji. Z góry dziękuję

 • #2xury

  Automation specialist

Podręcznik integracji Frigidaire Cfes365ec7 Control

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik integracji Frigidaire Cfes365ec7 Control

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik integracji Frigidaire Cfes365ec7 Control