Podręcznik online Asus A83be

Podręcznik online Asus A83be to niezwykle przydatna aplikacja dla właścicieli laptopów Asus A83be. Zawiera wszystkie konieczne informacje na temat konfiguracji, obsługi i rozwiązywania problemów związanych z laptopem. Aplikacja zawiera dużo przydatnych informacji, takich jak: instrukcje dotyczące sterowania laptopem, połączenia z siecią bezprzewodową, instrukcje dotyczące instalacji nowych programów, ustawień zabezpieczeń i innych. Dzięki Podręcznikowi online Asus A83be można z łatwością znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące laptopa i wsparcia technicznego. Zawiera również instrukcje dotyczące czyszczenia, konserwacji i aktualizacji laptopa. Wszystkie te informacje są dostępne w jednym miejscu, dzięki czemu właściciele laptopów Asus A83be mają dostęp do wszystkich informacji, których potrzebują, aby korzystać z laptopa w najlepszy możliwy sposób.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik online Asus A83be

Niesamowite kolory, kompaktowe wymiary i mobilność

Niewiarygodnie kompaktowy, smukły i lekki ZenBook 13 OLED jest wyposażony w procesor AMD Ryzen 7 5800U dla zapewnienia doskonałej wydajności do wszechstronnych zastosowań, a jego wspaniały ekran FHD OLED HDR typu NanoEdge gwarantuje ultrażywe efekty wizualne z niespotykanym dotąd poziomem realizmu. Z pięknym laptopem ZenBook 13 OLED Twój mobilny styl życia będzie wygodniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Mobilność

Podróżuj z lekkim bagażem, podróżuj inteligentnie

Wykonana w całości z metalu obudowa ZenBooka 13 OLED jest kompaktowa, lekka i smukła – co czyni z niego idealnego towarzysza podróży. Ponadto jest to najlżejszy laptop OLED z procesorem AMD1 dysponujący ultralekką obudową ważącą tylko 1, 14 kg – dzięki czemu możesz cieszyć się optymalną mobilnością w dowolnym miejscu.

13, 9 mm

smukła konstrukcja

Bateria

Szybkie i wygodne ładowanie w każdym miejscu

Laptop ZenBook 13 OLED oferuje niesamowite 16 godzin czasu pracy baterii2, dlatego podróżowanie bez ładowarki nie stanowi żadnego problemu. Kiedy w końcu nadejdzie czas na doładowanie, funkcja szybkiego ładowania umożliwi Ci naładowanie baterii do poziomu 60% w ciągu zaledwie 49 minut, aby błyskawicznie ponownie ruszyć w drogę.

Maks.

16godz.

czasu pracy baterii

67Wh

pojemność baterii

w 49 min.

szybkie ładowanie do 60%

Wzornictwo

Kompaktowy i elegancki design do mobilnego użytkowania

Kompaktowy ZenBook 13 OLED jest elegancki i niewiarygodnie lekki, dlatego będzie świetnym towarzyszem podróży. Gdziekolwiek się wybierzesz, jego wysoka moc obliczeniowa i praktyczne funkcje pomogą Ci pracować bardziej wydajnie i wyzwolić pełną kreatywność.

Kolory

Pine Grey

Pine Grey to błyszczący odcień kolorystyczny o spokojnym i relaksującym charakterze. Emanuje on profesjonalizmem i inteligencją, a ponadto zastosowano w nim specjalną, przesuniętą wersję charakterystycznego dla laptopów ZenBook ikonicznego wykończenia „spun-metal” z koncentrycznymi kręgami.

Lilac Mist

Wariant Lilac Mist zapewnia szczyptę najwyższego luksusu. Elegancki i nowoczesny, czarujący i wyrafinowany – ten przepiękny matowy odcień jest idealnym uzupełnieniem klasycznego wykończenia „spun-metal” z koncentrycznymi kręgami.

Ekran

Niesamowity ekran OLED z ultrażywym obrazem

W ZenBooku 13 OLED zastosowano niesamowity ekran FHD OLED HDR NanoEdge3 wyświetlający bogaty w detale, realistyczny obraz z ultrażywymi kolorami, dokładnością odwzorowania barw potwierdzoną certyfikacją PANTONE® Validated, a także 100% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3 o klasie kinowej. Ponadto ekran dysponuje certyfikacją VESA DisplayHDR™ True Black gwarantującą głębokie czernie i zwiększony zakres dynamiczny. Dodając do tego jeszcze certyfikację TÜV Rheinland w zakresie przyjazności dla oczu, otrzymujemy immersyjny ekran ze smukłą oprawką sprawdzający się do wszelkich zastosowań – pracy i rozrywki.

Dowiedz się więcej na temat wyświetlaczy ASUS OLED

4-stronna

konstrukcja NanoEdge4

Połączenia

Pełen zestaw połączeń!

ZenBook 13 OLED na nowo definiuje możliwości ultrasmukłych laptopów. Zapewnia Ci on pełen zestaw gniazd wejścia/wyjścia5, w tym pełnowymiarowe złącza HDMI, USB Type-A i USB-C®. Dostępny jest także czytnik kart microSD do łatwych transferów danych z Twojego urządzenia mobilnego.

MicroSD card readerHDMIUSB 3. 2 Gen 1 Type-AUSB 3. 2 Gen 2 Type-C®

Wrażenia użytkownika

Zaprojektowany dla komfortu użytkowania

ZenBook 13 OLED wygląda oszałamiająco z nową klawiaturą o ergonomicznym układzie rozciągniętym na całą szerokość urządzenia – dla jeszcze większego komfortu pisania. Do łatwego wprowadzania danych w touchpadzie zintegrowano nowatorskie rozwiązanie ASUS NumberPad 2. 07 – czyli podświetlaną diodami LED klawiaturę numeryczną. Za pomocą funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello oraz wbudowanej kamery na podczerwień (IR) można szybko i łatwo logować się do systemu bez użycia hasła – i to nawet w warunkach słabego oświetlenia.

 • NumberPad7
 • Klawiatura rozciągnięta na całą szerokość urządzenia
 • Klawisze funkcyjne
 • Kamera na podczerwień

ZenBook 13 OLED jest oferowany wraz z nowatorską funkcją ASUS NumberPad 2. 0, touchpadem o podwójnej funkcjonalności ze zintegrowaną klawiaturą numeryczną podświetlaną diodami LED. Nawet kiedy NumberPad jest włączony, inteligentne oprogramowanie touchpada pozwala Ci nadal wykorzystywać go do sterowania kursorem.

W laptopie ZenBook 13 OLED po raz pierwszy zastosowano nowy układ klawiatury rozciągnięty na całą szerokość urządzenia. Zapewnia to miejsce dla całego rzędu nowych dodatkowych klawiszy funkcyjnych po prawej stronie klawiatury, zwiększając produktywność użytkownika.

Dla jeszcze większej wygody masz możliwość wykonywania zrzutów ekranu, zablokowania kamery internetowej, a ponadto masz dostęp do aplikacji MyASUS za pośrednictwem klawiszy funkcyjnych.

Korzystając z laptopa ZenBook 13 OLED wraz z Windows Hello, Twoja twarz jest hasłem! Umieszczona z przodu kamera na podczerwień (IR) rozpoznaje Twoją twarz w ciągu kilku sekund i umożliwia Ci natychmiastowe i bezpieczne logowanie.

ErgoLift

Precyzyjnie zaprojektowany zawias ErgoLift

ZenBook 13 OLED posiada precyzyjnie zaprojektowany zawias ErgoLift, który po otwarciu pokrywy automatycznie lekko unosi tylną część laptopa, zapewniając optymalny kąt ustawienia klawiatury do wygodnego pisania. Czynność ta dodatkowo podnosi obudowę dla zapewnienia zoptymalizowanego chłodzenia i lepszej jakości dźwięku.

lepsza pozycja do pisania

zoptymalizowane chłodzenie

Wydajność

Wydajność klasy premium

Wysoka wydajność jest kluczowym elementem wpływającym na typowe dla laptopów Zenbook doskonałe wrażenia użytkownika. ZenBook 13 OLED jest napędzany procesorem AMD Ryzen 7 5800U, który zapewnia ultraszybką pracę i najwyższą responsywność nawet do bardzo wymagających zadań. ZenBook 13 OLED jest również wyposażony w szybki dysk SSD PCIe® 3. 0 x2 oraz najnowszą kartę łączności bezprzewodowej Wi-Fi 6 (802. 11ax), dzięki czemu oferuje doskonałą ogólną wydajność. AMD

Ryzen 7 5800U

procesor mobilny

1TB

SSD PCIe® 3. 0 x2

Karta klasy gigabitowej

WiFi6

802. 11ax

AMD Radeon

procesor graficzny

Oprogramowanie

MyASUS: Twoja ekskluzywna kolekcja aplikacji

ZenBook 13 OLED jest oferowany z najnowszą wersją MyASUS – pakietem przydatnych aplikacji i narzędzi ASUS, które pomogą Ci jeszcze lepiej wykorzystać potencjał tego laptopa. Za jego pomocą możesz sparować telefon z systemem iOS lub Android ze swoim laptopem, zoptymalizować wydajność, a nawet kontaktować się z serwisem posprzedażowym i obsługą klienta. Ponadto dostępna jest ogromna liczba popularnych aplikacji do pobrania oraz ekskluzywnych ofert tylko dla Ciebie!

Dowiedz się więcej na temat MyASUS

Dźwięk

Certyfikowana jakość dźwięku

System dźwiękowy laptopa ZenBook 13 OLED jest certyfikowany przez specjalistów z firmy Harman Kardon dla zagwarantowania immersyjnego, kryształowo czystego dźwięku w komunikacji głosowej lub rozrywce.

Technologia USB-C® Easy Charge: zasilanie w każdym momencie, w każdym miejscu

Obsługa technologii USB-C® Easy Charge (łatwego ładowania) oznacza, że możesz używać swojego laptopa ZenBook 13 OLED wraz z szeroką gamą standardowych ładowarek USB-C. Cieszysz się ultraszybkim ładowaniem za pomocą dowolnej ładowarki z certyfikacją PD (Power Delivery), w tym również przy użyciu 65-watowego, szybko ładującego zasilacza dostarczonego w pakiecie z laptopem ZenBook 13 OLED. Możesz również doładować swój komputer w drodze, używając ładowarek udostępnianych przez linie lotnicze, ładowarek mobilnych lub powerbanków6! Jest to niesamowicie wygodne w miejscach, gdzie nie ma gniazdek elektrycznych, np. w samolotach lub pojazdach.

Wydajny NumberPad 2. 07

ASUS NumberPad 2. 0 oferuje Ci intuicyjną metodę wprowadzania danych liczbowych dla zwiększenia produktywności. Rozwiązuje to problem braku klawiatury numerycznej w urządzeniach o kompaktowych rozmiarach. Stuknij górną prawą ikonę NumberPad i przytrzymaj ją przez jedną sekundę, aby włączyć lub wyłączyć tę funkcję. W celu wyboru jednego z dwóch poziomów jasności stuknij ikonę w lewym górnym rogu. Możesz także przeciągnąć palcem po touchpadzie od górnej lewej ikony w dowolnym kierunku, aby błyskawicznie aktywować na ekranie aplikację kalkulatora.

Ulepszona kamera internetowa, wyraźniejszy głos w wideokonferencjach

Nowa technologia dostrojenia kamery internetowej na podczerwień ASUS oraz duży obiektyw kamery umożliwiają ultraszybkie logowanie za pomocą rozpoznawania twarzy oraz znacznie ulepszone przetwarzanie obrazu w porównaniu do modeli poprzedniej generacji. Podczas wideokonferencji Twoi koledzy będą Cię oglądać z większą ostrością niż kiedykolwiek wcześniej – i to nawet w ciemnych otoczeniach.

Bez algorytmu ASUS

Z algorytmem ASUS

Procesory mobilne AMD Ryzen 7 5800U

Procesory AMD Ryzen 7 5800U zapewniają najszybszą i największą wydajność ze wszystkich dotychczasowych układów. Dodając do tego maksymalnie 16 GB superszybkiej pamięci RAM, codzienne zadania przy komputerze nie będą żadnym problemem. Wykorzystujące złącze PCIe® 3. 0 x2 dyski SSD o wysokiej szybkości gwarantują szybkie uruchamianie systemu i niemalże natychmiastowe ładowanie aplikacji.

Precyzyjne dostrojenie za pomocą ASUS WiFi Master Premium

ASUS oferuje szeroką gamę rozwiązań z zakresu łączności bezprzewodowej. Karta Wi-Fi 6 w Twoim laptopie ZenBook 13 OLED umożliwia Ci ładowanie treści z Internetu w mgnieniu oka, a dodatkowo jest wspomagana technologią ASUS WiFi Master, która zawiera funkcje ASUS WiFi Stabilizer oraz ASUS WiFi SmartConnect. Dla najwyższej możliwej stabilności twoich połączeń bezprzewodowych funkcja WiFi Stabilizer filtruje zakłócenia sygnału Wi-Fi, dzięki czemu zawsze cieszysz się maksymalnymi prędkościami transmisji. WiFi SmartConnect automatycznie wybiera najlepsze źródło sygnału Wi-Fi, dlatego Twój laptop płynnie łączy się z optymalnym w danym momencie sygnałem Wi-Fi i znanymi hotspotami mobilnymi.

Technologia

WiFi Stabilizer

Możesz sparować swojego laptopa z telefonem, a nawet więcej!

MyASUS to pakiet przydatnych aplikacji i narzędzi ASUS. Zawiera on nowy link do aplikacji MyASUS, który pozwala Ci sparować telefon z systemem iOS lub Android ze swoim laptopem ZenBook 13 OLED dla wygodniejszej wielozadaniowości. Dzięki połączeniu z MyASUS cieszysz się łatwym dostępem do swoich plików w każdym miejscu. Możesz szybciej przesyłać pliki pomiędzy telefonem a laptopem, uzyskać zdalny dostęp do dysku swojego laptopa z dowolnego miejsca, korzystać z lustrzanej kopii swoich aplikacji mobilnych na laptopie, a nawet używać swojego urządzenia mobilnego jako rozszerzenia ekranu PC. Jest to wydajne, łatwe w użyciu i wygodne rozwiązanie. Dostępne są również aplikacje do zoptymalizowania wydajności Twojego laptopa, a ponadto otrzymujesz łatwy dostęp do wsparcia posprzedażowego dla swojego laptopa ZenBook 13 OLED.

Business

Gaming

SKLEP

Wsparcie

Utwórz konto ASUS, aby zarejestrować produkt i uzyskać jeszcze lepsze wsparcie.

ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED

Dwa ekrany, wiele możliwości

Kup teraz Dowiedz się więce

SERIA ASUS Z790

Panuj nad wszystkim

AI Overclocking / AI Cooling II / Solidny układ zasilania

Dowiedz się więcej

KUP TERAZ

ASUS Zenbook 14 OLED

Moc i elegancja w nowym wydaniu

Pierwszy na świecie WiFi 6E

Router WiFi nowej generacji obsługujący kanał 6Ghz

Laptopy ASUS OLED

Poczuj głębię kolorów

ASUS Zenbook 17 Fold OLED

Odkryj to, co niesamowite

Dowiedz się więcej i kup

 • Dla domu
 • Do pracy
 • Dla twórców
 • Dla uczniów
 • Do gier
 • Monitory
 • Projektory
 • Komputery All-in-One
 • Komputery typu tower
 • Gamingowe komputery stacjonarne
 • Mini PC
 • Płyta główna
 • Karty graficzne
 • Obudowa gamingowa
 • Zasilacze
 • Karty dźwiękowe
 • Napędy optyczne
 • Przechowywanie danych
 • WiFi 6
 • Routery WiFi
 • System Wi-Fi dla całego domu
 • Przełączniki sieciowe
 • Klawiatury
 • Myszy i podkładki pod mysz
 • Zestawy słuchawkowe i audio
 • Odzież, torby i wyposażenie
 • Etui i obudowy
 • Adaptery i ładowarki
 • Stacje dokujące dla kart graficznych
 • Power Banki
 • Kontrolery
Poland / Polski

©ASUSTeK Computer Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady korzystania ze stronyPolityka prywatnościPodręcznik użytkownika komputera ASUS

Połączenie bezprzewodowe Bluetooth (w

wybranych modelach)

Komputery z technologią Bluetooth, eliminują konieczność używania

kabli do podłączania urządzeń z włączoną funkcją Bluetooth.

Przykładowymi urządzeniami z włączoną funkcją Bluetooth mogą

być komputery typu notebook, komputery typu desktop, telefony

komórkowe i PDA.

Jeśli komputer nie posiada wbudowanej funkcji Bluetooth, aby

można było używać Bluetooth należy podłączyć moduł Bluetooth

USB lub ExpressCard.

Telefony komórkowe z włączoną funkcją Bluetooth

Możliwe jest bezprzewodowe połączenie z telefonem komórkowym.

W zależności od możliwości telefonu komórkowego, można wykonać

transfer danych książki telefonicznej, zdjęć, plików dźwiękowych, itd.

lub użyć go jako modemu w celu połączenia z Internetem. Można także

używać go do obsługi wiadomości SMS.
Komputery z włączoną funkcją Bluetooth lub PDA

Możliwe jest bezprzewodowe połączenie z innym komputerem lub

PDA i wymiana plików, współdzielenie urządzeń peryferyjnych albo

udostępnianie Internetu lub połączeń sieciowych. Można także używać

klawiaturę lub mysz z włączoną funkcją Bluetooth.

Włączanie i uruchamianie programu narzędziowego

Bluetooth

Proces ten można wykorzystać do dodawania większości urządzeń

Bluetooth.

1. Włącz przełącznik sieci bezprzewodowej, jeśli istnieje w

posiadanym modelu (patrz przełączniki w części 3).

2. Naciśnij powtarzająco

kombinację klawiszy [Fn]

+ [F2], aż do wyświetlenia

ikony bezprzewodowej sieci

LAN i ikony bluetooth (w

wybranych modelach).

Podręcznik online Asus A83be

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik online Asus A83be

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik online Asus A83be