Przeczytaj mnie Hitachi Ms 34sr

Hitachi MS 34SR to nowoczesny czujnik wykorzystywany w systemach automatyki przemysłowej. Jest to prosty i skuteczny czujnik, który można zainstalować w różnych rodzajach maszyn aby monitorować parametry takie jak temperatura, poziom płynu, przepływ i inne. Czujnik posiada wbudowany moduł komunikacji, który pozwala na łatwe podłączenie do istniejących systemów, co sprawia, że jest to szczególnie przydatne w przypadku złożonych maszyn i procesów. Czujnik wyposażony jest w wyświetlacz LCD, który umożliwia użytkownikowi odczytanie wartości pomiarowych i ustawienia czujnika. Co więcej, czujnik MS 34SR jest wyposażony w wygodny system zarządzania i kontroli, który pozwala na szybkie i efektywne wykorzystanie go do monitorowania różnych parametrów.

Ostatnia aktualizacja: Przeczytaj mnie Hitachi Ms 34sr

Niestety, ale występują problemy z zalogowaniem cię o błędzie i błędem 8004789A - Office 365 | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 2 min
 • Dotyczy:
  Cloud Services (Web roles/Worker roles), Azure Active Directory, Microsoft Intune, Azure Backup, Microsoft 365

Problem

Rozpatrzmy następujący scenariusz: Relacja zaufania jednostki uzależnionej jest aktualizowana przy użyciu Microsoft Azure Active Directory (Azure AD) w Active Directory Federation Services (AD FS) 2. 0 przy użyciu procedur opisanych w jednym z następujących zasobów:

 • Ograniczanie dostępu do usług Microsoft 365 na podstawie lokalizacji klienta
 • "Identyfikator usługi federacyjnej określony na serwerze usług AD FS 2. 0 jest już używany. " błąd podczas próby skonfigurowania innej domeny federacyjnej na platformie Microsoft 365, platformie Azure lub Intune
 • Jednak po wykonaniu tej operacji uwierzytelnianie nie powiedzie się dla użytkowników federacyjnych podczas próby zalogowania się do usługi w chmurze firmy Microsoft, takiej jak Microsoft 365, Azure lub Microsoft Intune ze strony internetowej logowania, której adres URL rozpoczyna się od https://login. microsoftonline. com/login. Gdy użytkownik kliknie pozycję Zaloguj się w domenie <DomainName> na stronie internetowej, użytkownik otrzyma następujący komunikat o błędzie:

  Sorry, but we're having trouble signing you inPlease try again in a few minutes. If this doesn't work, you might want to contact your admin and report the following error:8004789A

  Rozwiązanie

  Aby rozwiązać ten problem, zainstaluj pakiet zbiorczy aktualizacji 1 dla usług AD FS 2. 0 we wszystkich węzłach farmy usług federacyjnych usług AD FS 2. Aby uzyskać więcej informacji na temat pobierania i instalowania pakietu zbiorczego aktualizacji 1 dla usług AD FS 2. 0, zobacz Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 1 dla Active Directory Federation Services (AD FS) 2. 0.

  Uwaga

  Ta aktualizacja wymaga ponownego uruchomienia komputera.

  Więcej informacji

  Aby korzystać z wielu domen najwyższego poziomu lub zasad dostępu klienta, należy zainstalować pakiet zbiorczy aktualizacji 1 dla Active Directory Federation Services (AD FS) 2.

  Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do witryny Microsoft Community lub forów Azure Active Directory.


Opinia

Dodatkowe zasoby

Przeczytaj mnie Hitachi Ms 34sr

Bezpośredni link do pobrania Przeczytaj mnie Hitachi Ms 34sr

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przeczytaj mnie Hitachi Ms 34sr