Użytkownicy Electrolux Ei23cs55 są zachwyceni zarówno wyglądem, jak i wydajnością tego modelu lodówki. Zastosowano w nim energooszczędne technologie, które pomagają w zmniejszeniu zużycia energii i redukcji rachunków za prąd. System chłodzenia wykorzystuje innowacyjne technologie, takie jak kompresor bezolejowy i system MultiFlow, aby zapewnić równomierną temperaturę wewnątrz lodówki. Szuflada na warzywa i owoce wyposażona jest w regulowane pokrętło, dzięki czemu można dostosować wilgotność, aby przedłużyć świeżość produktów. Dodatkowo, lodówka ma funkcję NoFrost, która zapobiega powstawaniu szronu. Użytkownicy chwalą także wygląd i styl lodówki, która wygląda świetnie w każdym kuchni.
Ostatnia aktualizacja: Uwagi użytkownika Electrolux Ei23cs55
Klienci, którzy kupili tę książkę, kupili również… czyli jak działają systemy rekomendacji i dlaczego tak bardzo je lubimy?
Amazon wie już, jakie książki i artykuły gospodarstwa domowego lubimy i chętnie poleci nam ich jeszcze więcej. YouTube i TikTok zawsze mają w zanadrzu kolejne nagranie, które chcielibyśmy obejrzeć, natomiast Netflix przeanalizował już gruntownie nasze sympatie filmowe i potrafi zasugerować dzieła, które nam się niemal na pewno spodobają – choć sami o nich nie pomyśleliśmy.
W coraz większym stopniu technologie zapewniają nam lepsze, szybsze, inteligentniejsze i bardziej spersonalizowane porady niż członkowie naszych rodzin czy bliscy przyjaciele. Jak to możliwe? Michael Schrage, ekspert zajmujący się innowacyjnymi technologiami, wyjaśnia w tej książce, na czym polega działanie systemów rekomendacji, ujawnia technologie, które za nimi stoją, a także pokazuje ich biznesowe znaczenie i zastosowania. Przedstawia też krótkie, ale wnikliwe studia przypadków: cyfrowego serwisu muzycznego Spotify, firmy ByteDance, właściciela serwisu TikTok, oraz internetowego stylisty Stitch Fix.
Autor zastanawia się również nad przyszłością systemów rekomendacji: czy pozostawią nas rozczarowanych i uzależnionych od prostych podpowiedzi, czy też pomogą nam odkrywać świat i nas samych – w nowatorski i nieoczekiwany sposób?
Z lektury książki Michaela Schrage’a dowiesz się:
- Co w dzisiejszym, cyfrowym świecie znaczą dla użytkowników rady i rekomendacje?
- Jak działają nowoczesne systemy rekomendacji – połączenie aspektów psychologicznych z najnowszymi osiągnięciami sztucznej inteligencji
- Czym są silniki rekomendacji – co je charakteryzuje i jak przebiegał ich rozwój do dnia dzisiejszego?
- 5 zasad organizacyjnych przesądzających o sukcesie silników rekomendacji: porada, świadomość, ocena, odpowiedzialność, podmiotowość
- Jak ekonomia behawioralna wpływa na projektowanie i wdrażanie systemów rekomendacji?
- Sposób przedstawiania rekomendacji a doświadczenia i wrażenia użytkowników – 3 studia przypadków globalnych liderów (Spotify, ByteDance, Stitch Fix)
- Dlaczego niedocenienie siły rekomendacji może być poważnym błędem dla biznesu?
- Jaka jest przyszłość rekomendacji – co jeszcze algorytmy mogą polecać oprócz książek, piosenek, filmów i innych produktów?
Silniki rekomendacji otwierają oczy czytelnikom przekonanym, że wszechobecne podpowiedzi dotyczące “rzeczy, które kupili ludzie tacy jak Ty” są przydatne tylko od czasu do czasu i nieco za bardzo wkraczają w naszą prywatność
- Strategy and Business
Pracownik naukowy MIT Sloan School of Management – w ramach Inicjatywy na rzecz Gospodarki Cyfrowej. To ceniony ekspert w dziedzinie innowacji, wskaźników i efektów sieciowych, doradzający w tym obszarze największym firmom, takim jak Mars, Procter & Gamble, Google, Intel, BT, Siemens, NASDAQ, IBM i Alcoa. Wspiera także organizacje zajmujące się bezpieczeństwem narodowym w kwestiach związanych z cyberkonfliktami i cyberbezpieczeństwem.
Autor wielu prestiżowych publikacji w magazynach takich jak „Harvard Business Review”, „MIT Sloan Management Review”, „Financial Times”, „The Wall Street Journal”, „Strategy+Business”, „IEEE Software” i „Design Management Journal”, a także książek, w tym: Who Do You Want Your Customers to Become? oraz The Innovator’s Hypothesis: How Cheap Experiments Are Worth More than Good Ideas (MIT Press).
Wybitny wykładowca i szkoleniowiec – prowadzi warsztaty poświęcone eksperymentowaniu projektowemu i ryzyku innowacji dla firm, organizacji i programów edukacji kadry kierowniczej na całym świecie. Wielokrotny uczestnik kongresów i konferencji organizowanych przez ICAN Institute.
ISBN: 978-83-959732-7-7
Wydanie pierwsze
Wydawca: ICAN Institute
Rok wydania: 2021 (premiera IV)
Przedmowa do serii
Podziękowania
Wprowadzenie. Przełom cyfrowy – huragan już tu jest
Część pierwsza
Poruszanie się wśród cyfrowych zakłóceń
Rozdział 1. Cyfrowe zakłócenia to żadna tajemnica
Rozdział 2. W cyfrowych zakłóceniach tak naprawdę chodzi o ludzi
Rozdział 3. Wyjść poza cały ten zgiełk wokół transformacji cyfrowej
Rozdział 4. Cyfrowa strategia na niepewną przyszłość
Rozdział 5. Podejście do strategii cyfrowej jak do „szarej taśmy”
Część druga
Rewizja idei przywództwa i zarządzania talentami w epoce cyfrowej
Rozdział 6. Przywództwo cyfrowe to nie magia
Rozdział 7. Co sprawia, że przywództwo cyfrowe jest inne?
Rozdział 8. Sposób myślenia w dziedzinie talentów cyfrowych
Rozdział 9. Twoja organizacja magnesem dla talentów
Rozdział 10. Przyszłość pracy
Część trzecia
Stawanie się organizacją cyfrową
Rozdział 11. Kształtowanie środowiska cyfrowego
Rozdział 12. Organizowanie z myślą o zwinności
Rozdział 13. Siła, równowaga, odwaga i zdrowy rozsądek: celowa współpraca
Rozdział 14. Szybkie testy, szybkie uczenie się, szybkie skalowanie
Rozdział 15. Ruszając w drogę: przewodnik praktyczny
Podsumowanie. Do Kansas nie ma powrotu
Bibliografia
Indeks